You are currently viewing Posjet ravnatelja Hrvatskog Caritasa fra Tomislava Glavnika Caritasu SMN

Posjet ravnatelja Hrvatskog Caritasa fra Tomislava Glavnika Caritasu SMN

Danas nas je posjetio fra Tomislav Glavnik, ravnatelj Hrvatskog Caritasa.

U susretu s nadbiskupom mons. Draženom Kutlešom razgovaralo se o podršci novim projektima, unaprjeđenju suradnje, kao i o izmjeni iskustva s drugim biskupijskim Caritasima u Republici Hrvatskoj. Na susretu bili su prisutni generalni vikar mons. Franjo Frankopan Velić, ravnatelj Hrvatskog Caritasa fra Tomislav Glavnik, ravnatelj Caritasa SMN Denis Maslov, te zamjenik ravnatelja Caritasa SMN Slavko Mađor.

Nakon sastanka s nadbiskupom Kutlešom, fra Tomislav Glavnik posjetio je prostore Caritasa SMN , Bračno i obiteljsko savjetovalište u Splitu i prostore Caritasovog blagovališta u nastajanju u gradu Omišu.  U razgovoru s djelatnicima pohvalio je cjelokupni tim koji svojom stručnošću i dobrom praksom odgovara potrebama društvene zajednice i pokazuje djelatno lice Katoličke crkve u brizi za sve slojeve društva koji se nalaze u potrebi.